Naši dodavatelé

Thurson značka

Thurson

Značka Thurson je synonymem kvality a tradice již už od roku 2016. Své renomé si získala díky špičkovým čajům, které přinášejí jedinečný zážitek každému milovníkovi čaje.

V našem sortimentu naleznete pouze ty nejlepší čajové směsi, pečlivě vybrané a směle kombinované, aby byl každý šálek nezapomenutelným zážitkem.

Historie značky Thurson

Dědictví značky Thurson představuje fascinující příběh vášně a oddanosti vůči čajovému umění napříč generacemi. Vše začalo s panem Thursonem De Silvou, jehož láska k čaji vše započala. Jeho zájem o čaj a čajový průmysl ho inspiroval k tomu, aby se stal v roce 1936 učedníkem zkušeného pěstitele čaje, který ho mnohé naučil. Thurson byl přesvědčen, že klíč k dokonalému šálku spočívá v dokonalých čajových lístcích.

moringa

Dědictví pana Thursona přetrvává do dnes skrze jeho vnuka pana Lushanthy De Silvi, který se do čajového průmyslu zapojil v roce 1986 jako ochutnávač čaje. Měl k čaji velmi blízko, jelikož se znalosti a hodnoty předávají z generace na generaci. V roce 2016 udělal pan Lushantha de Silva odvážný krok a na počest svého dědečka založil značku Thurson Teas. Značka Thurson spadá pod společnost Empire Teas, jež patří mezi tři nejlepší exportéry čaje na Srí lance.

Co značka Thurson přináší?

Ručně míchané směsi pouze z těch nejlepších sběrů čaje z horských oblastí v samém srdci Srí lanky a jejich jižních částí. Značka Thurson hrdě prezentuje světu prvotřídní, vysoce kvalitní a autentický cejlonský čaj.  Značka má mnoho ocenění a cerifikací, které dokládají její kvalitu. Mezi ně patří certifikace pro ekologickou produkci zemědělských produktů dle dikce EU, USDA Halal a US FDA o dodržování norem ISO 9001:2008.

Novinky

Společně s každým novým katalogem přinášíme se značkou Thurson krásné vánoční novinky, jenž jste si velmi oblíbili. Naprostým bestsellerem vánočních produktů se letos staly krásné pyramidy Thurson a výborné čajové kolekce Magical Festive ve dvou provedeních – červená kolekce s černým čajem a zelená kolekce se zeleným čajem. 

Značka Thurson sebou přinesla pro rok 2023-2024 i krásné novinky z řady funkčních čajů, které si můžete během března zakoupit se slevou a vyzkoušet.

warming

Jsme pyšní na to, že můžeme být ti, kdo vám představí čaj Thurson a přineseme ho až na vaší prodejnu, nebo přímo do vašeho domova, kde si můžete užít chvíli relaxace s vynikajícím šálkem čaje, nebo někoho obdarovat originálním čajovým dárkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *