O nás

NÁŠ PŘÍBĚH

Na českém trhu působíme již od roku 2010. Našim osobním přístupem jsme si během řady let vybudovali pevné a přátelské vztahy s obchodními partnery ze strany dodavatelů i odběratelů. Jsme výhradními dovozci vybraných značek čajů a kávy, které distribuujeme nejen v České republice. Věříme, že i letošní čajovo – kávová sezóna bude úspěšná, a Vy budete nadále spokojeni se servisem a produkty, které nabízíme.

Kdo?

Jsme Vašimi velkoobchodními zprostředkovateli pro ten nejlepší požitek z čaje již od roku 2010. Naše práce se zákazníky je založena na osobním přístupu. Naši obchodní zástupci rádi zavítají do jakéhokoliv místa v zemi, a své produkty každoročně představujeme na několika veletrzích. Emailová, telefonická a osobní komunikace se zákazníkem je naše každodenní radost.

Co?

V začátcích jsme spolupracovali pouze s dodavatelem ceylonských čajů značky Hyson. Jelikož své výrobky testujeme osobně, chvíli trvalo, než do naší rodiny přibyly další značky. Postupem času jsme nabídku rozšířili i o produkty z jiných zemí, kde si ovšem rovněž potrpí na prvotřídní kvalitu čajů a kávových zrn. U nabízených značek jsme výhradními dovozci v České republice a na Slovensku, kde nám s distribucí napomáhá náš obchodní partner paní Randová – Extračaje (SK).

Jak?

Pečlivě a poctivě! Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. S jednotlivými značkami v našem portfoliu máme velice úzký vztah. Znalost světových čajových velmocí nám poskytuje možnost přivést ty nejlepší čaje z celého světa až k Vám. Díky osobnímu přístupu jsme si vybudovali pevné a přátelské vztahy s obchodními partnery ze strany dodavatelů i odběratelů, kteří vědí, že se na nás a naše produkty mohou vždy spolehnout.

Proč?

Chceme mít v České republice kvalitní potraviny za rozumnou cenu. A jelikož jsme milovníci čajů a kávy, rozhodli jsme se to nejlepší zprostředkovat ze zahraničí přímo k Vám. Nejlepší relax a odpočinek je přeci se šálkem dobrého čaje či kávy. A ať už jsou Vaše oblíbené chutě jakékoliv, u nás si vybere opravdu každý

Pojďte s námi prožít náš příběh!

SRPEN 2010

Dne 3. srpna 2010 byla založena firma Chaudry&Goraya s.r.o., a vznikl obchodní plán pro dovoz ceylonských čajů do České republiky.
V listopadu téhož roku přišla tolik očekávaná první zásilka čajů ze Srí Lanky značky Hyson. Naše nabídka tehdy obsahovala 39 druhů čajů, mezi které patřily Gourmet dárkové kolekce a OPA kolekce sypaných čajů, které máme v nabídce dodnes.

ROK 2013

V roce 2013 jsme zažili první stěhování ze slatinského skladu bez elektřiny do nové provozovny v areálu Jana Babáka. I díky tomu jsme mohli rozšířit nabídku produktů Hyson o další sypané čaje, tentokrát ve 200g balení.

 

ROK 2014

Po čtyřech letech od založení společnosti jsme se rozhodli, že je nutné rozšířit nabídku dárkového sortimentu. Navázali jsme spolupráci se značkou čajů Sebastea. Zároveň spouštíme nový web pod názvem CGFOODS a tiskneme první katalog s naší nabídkou.

 

ROK 2015

Síť našich odběratelů stále rostla, a proto jsme museli opět přibrat nové značky čajů do našeho sortimentu. Dlouho jsme hledali nové dodavatele, kteří splní naše představy, a v říjnu jsme zařadili do naší nabídky nové čajové značky F&S, Favor a Riston.

 
 

ROK 2016

V dubnu 2016 jsme navázali spolupráci s Barborou Randovou (za společnost Extračaje.sk). Díky tomuto velkoobchodnímu partnerovi jsme získali obchodní zastoupení na Slovensku. V nabídce nám stále chyběly velmi poptávané ovocné čaje. Rozhodli jsme se tedy zařadit značku Heath&Heather, která má dlouholetou historii v produkci ovocných a bylinných čajů.

 

ROK 2017

Rok 2017 byl rokem velkých změn a nových začátků. Bylo na čase osvěžit naše logo. V září jsme se poprvé účastnili veletrhu FOR DÉCOR & HOME, kde jsme také prezentovali naše nové čajové přírůstky – čaje značek Richard a Curtis. Novinky na veletrhu neuvěřitelně zaujaly, a jsou Vašimi oblíbenci dodnes. Kávovou nabídku jsme se rozhodli rozšířit o španělskou značku Granell.

 

ROK 2018

V roce 2018 rozšiřujeme nabídku čajů Curtis a Richard. Dárková srdíčka Richard Royal Heart se stávají našim nejprodávanějším produktem. Navázali jsme spolupráci s významnými reklamními agenturami. Stejně jako rok předtím jsme se zúčastnili veletrhu FOR DÉCOR & HOME, a milovníkům kávy přinášíme opět novou značku, tentokrát italskou kávu Excelsior.

 

ROK 2019

Do naší nabídky zařazujeme v roce 2019 nové ceylonské čaje. Čaje Thurson nabízející kvalitní porcované a vánoční čaje, čaje Tealia jsou zase zaměřené na dárkové plechovky s originálním designem, a ceylonské porcované čaje Battler jsou ideální pro milovníky jednoduchých příchutí. Zároveň jsme rozšířili nabídku kávy Coffesso.

 

ROK 2020

V roce 2020 jsme oslavili 10. výročí od založení společnosti. Čaje Hyson k výročí obměňují designy oblíbených Gourmet kolekcí a OPA kolekcí sypaných čajů. I přes náročnější rok způsobený pandemií jsme se zúčastnili veletrhu FOR DÉCOR & HOME, kde návštěvníci mohli ochutnat naše novinky, včetně nové italské kávy Saquella.

 
Košík