Naši dodavatelé, Novinky, naskladnění,...

Naskladnění čajů Curtis a Richard z Ukrajiny

Poslední naskladnění čajů Curtis a Richard z Ukrajiny

Vážení obchodní partneři,

ano, je to k nevíře, ale přes veškeré možné komplikace se k nám podařilo dostat jednu zásilku čajů Curtis a Richard z Ukrajiny! Výrobce měl sice k dispozici jen některé produkty, ale i tak věříme, že z toho budete mít stejně jako my radost. K dispozici tak jsou opět Curtis Multipack Trio a Cocktail Collection, Curtis Cool Berries, Richard Royal Raspberry nebo Gastro Tea Collection.

Špatnou zprávou bohužel je, že se jedná s nějvětší pravděpodobností o poslední naskladnění těchto čajů, jelikož se společnost MAY Ukraine rozhodla ukončit svou činnost.

Pokud Vás teď přepadla panika, nezoufejte!

Představitelé této společnosti se totiž rozhodli změnit svou značku. Čaje, které nám doteď dodávala, tak dostanou nový název, ještě hezčí obal a nového výrobce. Jejich obsah bude ale pořád stejně vynikající. O spoustu oblíbených produktů tak naštěstí žádný z milovníků čajů nepříjde.

A které čaje jsou vlastně z Ukrajiny?

Kromě těch čajů, které jsme z Ukrajiny dováželi pravidelně, jsme pro Vás tento krát dovezli i další, jako například plechovky Richard Gardens nebo King's and Queen's choice. Skladem máme opět také funkční čaje Aloe Vera a Acai od Curtisu, a téměř zapomenutý, ale svého času velmi oblíbený Darjeeling v 50g plechovce od Richardu.

Neváhejte a doplňte si zásoby ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *