Naši dodavatelé

Hyson – Refresh your spirit

Jak to všechno začalo

Firma Hyson Teas (Pvt) Ltd., která je dceřinou společností korporátu Empire Teas (Pvt) Ltd., je specializovaná čajová společnost zabývající se vývozem nejkvalitnějšího ceylonského čaje do více než 40 zemí světa. Byla založena v roce 2002 na Srí Lance a řadí se mezi pět nejvýznamnějších exportních společností čajového sortimentu tohoto ostrovního státu.

Zakladatel a současný ředitel obou výše zmíněných společností, Lushantha De Silva je již třetím pokračovatelem rodinného podnikání s čajem. Lusatha však toto podnikání posunul na zcela novou úroveň, když se rozhodl založit společnost Empire Teas a postupně expandovat do dalších zemí světa. Uvědomil si, že budoucí výzvou pro ceylonský čaj nebude jen jeho samotná výroba, ale spíš schopnost konkurovat na světových trzích. Společnost se navíc může pochválit mnoha mezinárodními oceněními a certifikacemi standardů v oblasti bezpečnosti potravin a systému managementu jakosti. Je také držitelem certifikací HALAL a KOSHER a evropského, japonského i amerického značení pro ekologickou produkci.

Čaje Hyson uspokojí i Vaše chutě!

Čaje Hyson jsou tím pravým pro náročné spotřebitele, kteří ocení přirozené aroma černých a zelených čajů v porcované či sypané formě. Co se výběru týče, tato značka nabízí nepřebernou škálu jak čistých, tak ochucených černých, zelených i bylinných čajů a v neposlední řadě taky čajových směsí obohacených o kousky pečlivě vybíraného ovoce, okvětních lístků či dokonce koření ze všech koutů světa. Čaje jsou dostupné v originálních papírových nebo plechovkových dózách, které jsou hezkým a neokoukaným dárkem pro Vaše blízké, a také v klasických papírových krabičkách provoněných perfektně vyváženými čajovými směsmi.

Celou nabídku čajů Hyson naleznete ZDE.

Naše spolupráce se společností Hyson

S firmou Hyson Teas spolupracujeme již od začátku existence naší společnosti, tedy od roku 2010. Za tu dobu si nás čaje Hyson získali hlavně svojí stálou, vysokou kvalitou a lahodnou chutí. V současnosti pro Vás máme ve stálé nabídce k dispozici hned několik řad čajů Hyson. Mezi našimi zákazníky se největší oblibě těší zejména sypané zelené a černé čaje v papírových dózách, dostupné v ochucených i v neochucených variantách, nebo nejkvalitnější ochucený černý a zelený čaj kvality OPA se čtyřmi příchutěmi: VODA, VZDUCH, CHAMPAGNE FIZZ a SOURSOP.

Jaký čaj této značky oslovil Vás? Podělte se o Vaši zkušenost v komentářích 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *