Naši dodavatelé

Cafe Granell

Italská nebo španělská káva? To je to, oč tu běží.

Stejně jako se lidé hádají o spoustě „nejlepších věcí na světě“, se hádají i o té nejlepší kávě. Někdo preferuje kávu z Itálie, ale mnoho lidí dává přednost kávě ze Španělska, která je také vysoce kvalitní a pořádně silná. Rozdíl mezi nimi pozná i člověk bez kurzu baristy, ale která je lepší? U CGFoods máte možnost to posoudit sami, díky řadě italských káv, a kávě Granell.

Firma Granell je rodinný podnik založený v roce 1940, a v současnosti se samotná výroba této skvělé kávy nachází ve městě Sueca ve Valencii. Z něj distribuuje své produkty nejenom po Španělsku, ale i v mezinárodním meřítku. Vyváží se do zemí jako Čína, Německo, Polsko, Rusko, Řecko, nebo Saúdská Arábie. Do této společnosti patří díky nám i Česká republika. Jako jediní totiž tyto kávy dovážíme k nám, a vy si tak můžete španělského ducha plného radosti, tepla, vášně, a především spontánnosti vychutnat i v pohodlí domova třeba každý den.

Granell Brasil
Granell Colombia
Granell India

V naší nabídce naleznete několik různých řad kávy Granell, zrnkových i mletých. Jendou z nich je tzv. Origenes-Puros. Zahrnuje zrnkové kávy ColombiaBrasil a India, která vás svými vůněmi a chutěmi přenesou do těchto exotických destinací. Precizně pražené, přesně podle vašich chutí, a navíc v krásných dárkových baleních. Pokud ovšem šálek exotiky není ten pravý pro vás, je tady řada Classic. Zrnkové kávy Gran LuxeNatural nebo Selección vám vždy zlepší den!

Granell Seleccion
Granell Tueste Natural
Granell Gran Luxe

Již od počátku existence dbali zakladatelé společnosti Agustin Granell Ortega s manželkou Consuelo Herrero na to, aby jejich produkty měly tu nejlepší možnou kvalitu. To byla ta nejdůležitější hodnota. Tyto zásady přetrvávají, a dlouholetá tradice pražení, balení a distribuce kávy pokračuje již třetí generaci, což je tou nejlepší zárukou, že jejich káva bude stále stejně vynikající.

To, kterou kávu si vyberete, je jen na vás. My jsme ale podlehli úplně všem!

CHCI JE HNED TEĎ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *